Навчання працівників з пожежної безпеки

Збереження майна і здоров’я працівників завжди були прерогативою всіх підприємств, організацій, незалежно від виду економічної діяльності та місця розташування самого підприємства. Діяльність із забезпечення пожежної безпеки є складовою виробничої та іншої діяльності посадових осіб і працівників підприємств та об’єктів. Основою пожежної безпеки підприємства без сумніву є добра обізнаність працівників у сфері пожежного законодавства, знання основних вимог «Кодексу цивільного захисту України» та НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні».

На кожному об’єкті відповідним документом (наказом, інструкцією тощо) повинен бути встановлений протипожежний режим, який включає:

 • порядок утримання шляхів евакуації;
 • визначення спеціальних місць для куріння;
 • порядок застосування відкритого вогню;
 • порядок використання побутових нагрівальних приладів;
 • порядок проведення тимчасових пожежонебезпечних робіт;
 • правила проїзду та стоянки транспортних засобів;
 • місця для зберігання і допустиму кількість сировини, напівфабрикатів та готової продукції, що можуть одночасно знаходитися у приміщеннях і на території;
 • порядок прибирання горючого пилу й відходів, зберігання промасленого

спецодягу та ганчір’я, очищення елементів вентиляційних систем від горючих

відкладень;

 • порядок відключення від мережі електроживлення обладнання та вентиляційних систем у разі пожежі;
 • порядок огляду й зачинення приміщень після закінчення роботи;
 • порядок проходження посадовими особами навчання й перевірки знань з

питань пожежної безпеки, а також проведення з працівниками протипожежних

інструктажів та занять з пожежно-технічного мінімуму з призначенням

відповідальних за їх проведення;

 • порядок організації експлуатації і обслуговування наявних засобів протипожежного захисту;
 • порядок проведення планово-попереджувальних ремонтів та оглядів електроустановок, опалювального, вентиляційного, технологічного та іншого інженерного обладнання;
 • порядок збирання членів пожежно-рятувального підрозділу добровільної

пожежної охорони та посадових осіб, відповідальних за пожежну безпеку, у разі

виникнення пожежі, виклику вночі, у вихідні й святкові дні;

 • порядок дій у разі виникнення пожежі: порядок і способи оповіщення людей, виклику пожежно-рятувальних підрозділів, зупинки технологічного устаткування, вимкнення ліфтів, підйомників, вентиляційних установок, електроспоживачів, застосування засобів пожежогасіння; послідовність евакуації людей та матеріальних цінностей з урахуванням дотримання техніки безпеки.

Вкрай важливо мати знання з пожежно-технічного мінімуму та  донести їх  до працівників, керівників підприємства та інших залучених сторін.

ТОВ «Компанія «Центр LTD» забезпечує повну професійну підготовку фахівців за унікальною програмою навчання з питань пожежної безпеки  працівників та посадових осіб підприємств, установ та організацій, яка відповідає статті 40 «Кодексу цивільного захисту України» та «Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444.

Чому саме в компанії «Центр LTD» Вам буде краще провести навчання своїх працівників?

Навчання відбувається онлайн за сучасними методиками, лекції та практичні заняття з відвідувачами проводять досвідчені викладачі, що пройшли відповідну фахову підготовку з пожежної безпеки у кращих ВУЗах України. Всі викладачі компанії, які залучаються до навчання, мають великий стаж роботи у сфері пожежної безпеки, що забезпечує високий рівень знань для  Ваших працівників після закінчення курсу навчань. Навчальний процес передбачає дистанційні лекції та семінари (вебінари), що проводяться у вигідний для Ваших працівників час без відриву від виробництва. Працівники після успішного закінчення курсу отримують посвідчення державного зразка.

З нами ви економите час та гроші отримуючи якісний результат.