Аналіз повітря в квартирі та офісі

Дослідження повітря в приміщенні, проведене акредитованою лабораторією, покаже всі можливі джерела забруднення повітря в квартирі чи офісі або допоможе переконатися, що з екологією життєвого простору в приміщенні все в порядку.
Більшість людей проводить значну частину свого життя в замкнутих приміщеннях, тому якість повітря в квартирах і офісах має величезне значення для здоров’я і гарного самопочуття.
Перший фактор, який впливає на екологію життєвого простору – це, безумовно, рівень забруднення атмосферного повітря поблизу будівлі. Повітря з вулиці проникає в приміщення через вікна, двері або систему припливної вентиляції будівлі, і якщо за вікном несприятлива екологічна обстановка, то і в приміщенні концентрації шкідливих речовин в повітрі будуть вище допустимого рівня.
Проте в будь-якому приміщенні є внутрішні джерела забруднення повітря, які можуть мати набагато більший вплив на здоров’я і самопочуття людини, яка перебуває у ньому.

Коли потрібно проводити аналіз повітря в квартирі або офісі?

Дослідження повітря в квартирі або офісі обов’язково варто провести, якщо після ремонту або покупки нових меблів вас почали турбувати неприємні запахи або безпричинно погіршилося самопочуття, стала проявлятися підвищена стомлюваність, різь в очах, ознаки алергії – неякісний ремонт або нові меблі часто стають джерелом шкідливих речовин в повітрі приміщення.

У новому, тільки що побудованому будинку, ще до ремонту, також варто провести дослідження повітря. Справа в тому, що в бетон і розчин для підвищення морозостійкості і запобігання передчасного затвердіння нерідко додають аміак, який потім тривалий час виділяється з будівельних конструкцій. Та й інші матеріали, що використовуються в будівництві, також можуть бути джерелами різних шкідливих речовин.

Після ремонту приміщення в повітря можуть потрапити наступні речовини:

  • формальдегід та фенол (шпаклівка, пластифікатори, ДСП, тощо)
  • бензол (лінолеум, мастика, клей)
  • стирол (теплоізоляційні матеріали)
  • хром (шпаклівка, цемент, бетон і т.п.)
  • ацетон (лаки, фарби, мастика, клей, шпаклівка)
  • ксилол і толуол (лаки, фарби, клей, шпаклівка, лінолеум)

Що дає дослідження повітря в приміщеннях?

Комплексне дослідження повітря покаже, що саме і в яких кількостях присутнє в повітрі приміщення, а також чи не небезпечно це для вашого здоров’я.
Фахівці нашої лабораторії проведуть відбір та дослідження проб повітря, і вже через 2-3 робочих дні Ви отримаєте протокол з результатами досліджень. За результатами аналізу можна з’ясувати, чи вміст хімічних речовин не перевищує гранично допустимі концентрації .
Результати комплексного дослідження допомагають виявити безліч проблем з якістю повітря в приміщенні і вжити заходів для їх усунення.