Дозволи для отримання ліцензій для зберігання палива

16 травня 2019 р. був підписаний Закон 2725-VIII, який вносить зміни в Податковий кодекс України по отриманню ліцензій на зберігання пального.

З 1.07.2019 року всі суб’єкти господарювання, які використовують паливо для власного споживання і приймають паливо в резервуари встановлені на підприємстві, зобов’язані отримати ЛІЦЕНЗІЮ НА ЗБЕРІГАННЯ ПАЛИВА.

З 1.07.2019 року буде діяти штраф за відсутність ліцензії на зберігання пального  – 500 000 гривень. По результатам перевірки ДФС всі операціі з покупки пального суб’єктом господарювання без ліценції будуть визнані безтоварними. На директорів та головних бухгалтерів будуть заведені кримінальні справи про несплату податків у особливо великих розмірах (ст. 212 КК України)

Суб’єкти господарювання повинні подати такі документи для отримання ліцензії:

  1. Заява на отримання ліцензії (скачати зразок);
  2. Копії документів, що підтверджують внесення річної плати за ліцензію (ліцензії на право зберігання пального у розмірі 780 гривень);
  3. Копії документів, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою;
  4. Копію документів від ДАБІ – сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об’єктів в експлуатацію.
  5. Копії дозволів Держпраці на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Компанія «Центр ЛТД», відповідно до виданого атестату про акредитацію за номером 70491 має підтверджену компетенцію вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17020 в напрямку інспекційної діяльності у сфері охорони праці і відповідно до законодавства та пропонує своїм замовникам послуги з отримання Дозволів необхідних для оформлення ліцензій на право зберігання та торгівлі пального.

 

Для отримання потрібно заповнити заявку та опитувальну форму та надіслати на нашу електронну адресу op@center-ltd.com.ua або vsushchenko@gmail.com.